• Saray Mah.74 Cad.No:18 KAZAN/ANKARA
BİZ KİMİZ? - Kurumsal - Hdi Çelik Dövme

KURUMSAL

BİZ KİMİZ?

HDI Çelik Dövme olarak, geçmiş deneyimlerimizi günümüz teknolojisi ile birleştirerek güçlü bir Türkiye'nin güçlü sanayi kolu olarak siz müşterilerimizi desteklemek adına yola çıktık.

Her zaman en üst seviye kalite ve zamanında teslimat ilkesi ile profesyonel bir firma olarak tek hedefimiz "hep daha iyiye ulaşmak".

Müşterilerimizin taleplerine uygun olarak rekabetçi piyasada yer almak adına günden güne artan yatırımlarımızla mükemmelliği alışkanlık haline getirerek çözüm ortağınız olma adayınız... Yapılan kalıp tasarımınızın ardından, sıcak çelik yöntemi ile gerçekleştirmiş olduğumuz üretim aşamasından sonra, parçalarınızı eğer  gerek duyuluyorsa kumlama, ısıl işlem, talaşlı imalat, montaj ve boya proseslerine tabi tutarak, siz müşterilerimize bitmiş ürün teslim ediyoruz.

Başlangıç olarak firmamız 780 metre kare kapalı alan içerisinde kurulmuş olup, kısa sürede çeşitli iş makinaları parçaları, inşaat malzemeleri, maden sektörü, araç üstü mobil ekipmanlar ve çeşitli kırıcı uçları ile ilgili parçaların üretimini gerçekleştirmiştir.

 

 Makine Parkuru

* DG 8 Çift Vuruşlu Pnömatik Çekiç

* Friksiyon Pres (600 ton)

* Eksantrik Pres (200 ton)

* İndüksiyon 150 Kw

* Şahmerdan (125 kg)

* Freze

*Vidalı  Kompresör (8 bar)

* Tam otomatik testere (2 adet)

* Kumlama, tamburlu, 250 kg kapasiteli

Mükemmelliği alışkanlık haline getirmek için varız...